Головна » 2016 » Березень » 10 » У тісній співпраці з батьками
14:26
У тісній співпраці з батьками

У тісній співпраці з батьками

Серед пріорітетних напрямків освіти відзначено, що в основі організації родинного виховання мають бути покладені принципи єдності сім’ї і школи, наступності і спадкоємності поколінь.

Значну роль у вихованні школярів варто відвести спільним діям навчального закладу і сім’ї, ефективність яких залежить від особливостей організації роботи з батьками.

Одним з головних завдань роботи педагогічного колективу Хильківської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів є підвищення педагогічної грамотності батьків, оволодіння ними системою умінь, необхідних для організації діяльності дитини вдома.

Традиційними стали батьківські збори як одна з форм педагогічного всеобучу батьків. На таких зборах розглядаються питання співпраці батьків та вчителів з питань профілактики правопорушень серед неповнолітніх, збереження життя і здоров’я дітей, організації якісного харчування у школі тощо. До проведення батьківських зборів залучаються працівники правоохоронних органів, медичні працівники, члени опікунської ради, сільський голова. Періодично профілактичні лекції із запобігання захворюваності учнів проводить для батьків медична сестра Хильківської АЗПСМ Макобок А.В..

Не стоять осторонь проблем школи члени батьківського комітету: Ляшенко В.О., Власенко Л.С., Семенова Н.Д., Ганієва Л.А., Крутоус М.М., Шаповалова С.В., Шикова Л.А., Стеценко Ю.Ю., які постійно співпрацюють з дирекцією школи, педагогічним колективом, іншими батьками школярів. Батьки беруть активну участь в організації дитячих ранків та вечорів відпочинку для старшокласників. Із задоволенням відвідують заходи, учасниками яких є їхні діти.

Залучаються батьки й до вирішення питання організації якісного харчування учнів. Систематично на батьківських зборах узгоджується вартість харчування, постачання продуктів до шкільної їдальні. Протягом року батьки мають змогу спостерігати за роботою їдальні та вносять пропозиції щодо покращення організації харчування дітей.

Тільки в тісній співпраці школи та батьків можна досягти результатів у вихованні всебічно розвиненої особистості.

Учитель Хильківської ЗОШ І – ІІ ступенів Махно Н.В.

Переглядів: 85 | Додав: Vasil | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: