Головна » 2016 » Березень » 10 » „Шлях до управлінської майстерності“
14:38
„Шлях до управлінської майстерності“

12 лютого 2016 року у приміщенні Хильківської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів було проведено засідання школи молодого керівника закладу освіти „Шлях до управлінської майстерності“ з теми „Вимоги до документування діяльності загальноосвітнього навчального закладу“ за участю працівників районного методичного кабінету, новопризначених директорів загальноосвітніх навчальних закладів району, заступників директорів з навчально-виховної роботи. Директор школи Романеко Світлана Миколаївна (вона ж керівник школи молодого керівника закладу освіти „Шлях до управлінської майстерності“) ознайомила присутніх із власним досвідом управління школою.

На практичній частині семінару мали змогу відвідати інтегрований урок з української та англійської мови „Україна та українці. Культура усного та писемного мовлення: листування“, який на високому рівні провели Бережна Світлана Миколаївна, учитель англійської мови та Роік Любов Михайлівна, учитель української мови та літератури.

Цікавою для учасників семінару була екскурсія по школі, яка стала частиною презентації навчального закладу. У ході екскурсії переглянули калейдоскоп інноваційних форм і методів роботи учителів української мови та літератури (Маюренко Л.В.), історії (Кібець Т.О.), музики (Маюренко Л.В.), географії ( Дятлов С.О.), фізичної культури (Середа А.Ю.). Зачарував гостей своєю неповторністю шкільний музей, де гості з цікавістю розглядали експозиції з історії села та навчального закладу. Директори та заступники отримали приємні враження від навчальних кабінетів, охайних рекреацій. Привернула увагу директорів шкіл району й виставка творчих робіт учнів та вчителів.

Радісними дитячими посмішками зустрів молодих керівників дитячий садочок „Світлячок“ (завідувач Шкиль Р.А.), де гості познайомилися з виставкою творчих робіт та прослухали літературну композицію, до якої входили і вірші про мову, у виконанні найменших вихованців.

Переглядів: 116 | Додав: Vasil | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: